Zapraszamy na warsztaty w Rydze!

🇵🇱 W ramach Dni Dziedzictwa Polskiego 28 kwietnia 2024 r. o godz. 13:30 w Ośrodku Polskim przy Parafii Matki Bożej Bolesnej nauczycielki z Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskola oraz Parafia Rīgas Sāpju Dievmātes Romas katoļu baznīca, za wsparciem Ambasada RP w Rydze / Polijas Republikas vēstniecība Rīgā organizują warsztaty, na których wspólnie można będzie wykonać kokardy narodowe 🇵🇱 SERDECZNIE ZAPRASZAMY i ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „囍 W Ośrodku Polskim 28 kwietnia O godzinie 13:30 im. ŚW. św.Jana Jana Pawła Il przy parafii MB W Rydze odbęda się warsztaty, na których wykonamy KOKARDY NARODOWE Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego świętowania polskich świąt majowych! POLISH HERITAGE DAYS Organizatorzy: Parafia MB w Rydze, Ambasada RP Rydze oraz nauczycielki Szkoły Polskiej im. Kozakiewicz w Rydze. Wydarzenie jest częścią tegorocznych obchodów Polish Heritage Days (Dni Dziedzictwa Polskiego).”

Red.
#Łotwa #Ryga #Rezekne, #Rzeżyca;
#Polska #Bydgoszcz,
#Kresy #Strażnice
Scroll to top
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuję