Koncert Kamila Bednarka w Wilnie

Z okazji obchodzonego w Wilnie Święta Niepodległości odbył się koncert Kamila Bednarka

13 listopada na zaproszenie Związku Polaków na Litwie w Domu Polskim w Wilnie wystąpił  Kamil Bednarek. Wydarzenie to miało związek z obchodami Święta Niepodległości Polski. Wstęp na koncert był wolny, jednak potrzebna z uwagi na bardzo szerokie zainteresowania niezbędna była wcześniejsza rejestracja. Impreza wpisała się w cykl imprez historyczno-patriotycznych organizowanych przez „Związek  Polaków na Litwie „największej organizacji zrzeszającej Polaków na Litwie.

Koncert odbył się dzięki mecenatowi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej a każdy zainteresowany (któremu na czas udało się zarejestrować) mógł bezpłatnie  wziąć udział w koncercie. Był to pierwszy ale zapewne nie ostatni koncert Kamila Bednarka  w Wilnie. Polacy chętnie zapraszają bo słuchać i śpiewać kochają.

Red.

 

 

Scroll to top
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuję