DUCHACZE 3.0 – Kolejny konwój humanitarny w drodze na Ukrainę

DUCHACZE 3.0 Ruszył kolejny Konwój „Fundacji Polskiej” i ukraińskiego Centrum Humanitarnego z Bydgoszczy jest już w drodze na Ukrainę. Tym razem ruszają „na raty”. Jako pierwsi wystartowali Lena i Imre, czyli duet ukraińsko-szwajcarski. Zawiozą artykuły medyczne do szpitala w Sumach i do hospicjum w Charkowie. Odwiedzą też z pomocą żywnościową mieszkańców pogranicza rosyjsko-ukraińskiego w obwodzie sumskim i charkowskim. Reszta naszego konwoju spotka się z nimi za kilka dni w Dniepropietrowsku.

Materiał udostępniamy dzięki życzliwości Tygodnik.Bydgoski.pl

Red.

#straznicepamieci

#Ukraina, #Lwów, #Żółkiew
#StopWar, #WalczUkraino

http://straznicepamieci.pl

 

Czytaj także:

Bydgoscy Duchacze na froncie [ZDJĘCIA, WIDEO] cz.1]

'Bydgoscy Duchacze na froncie [ZDJĘCIA, WIDEO] cz.2

Bydgoscy Duchacze na froncie [ZDJĘCIA, WIDEO] cz.3

Bydgoscy Duchacze na froncie [ZDJĘCIA, WIDEO] cz.4

 

Pomoc finansową można kierować bezpośrednio na konto:
„Fundacja Polska”
PKO BP
59 1020 1462 0000 7102 0375 1393
dary rzeczowe przynosić można do magazynu udostępnionego Fundacji w budynku Domu Prowincjonalnego Zgromadzenia Ducha Świętego przy ul. Jana Pawła II nr 117 w Bydgoszczy (najlepiej uprzedzając telefonicznie pod nr 503-350-402)

Scroll to top
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuję