DUCHACZE 3.0 – Kolejny konwój humanitarny w drodze na Ukrainę dzień 4.

DUCHACZE 3.0 – Kolejny konwój humanitarny w drodze na Ukrainę dzień 4. Kolejnym punktem na trasie konwoju „Fundacji Polskiej” była dostawa pomocy humanitarnej do Tarnopola. Olga Filenko, była wice-mer okupowanego miasta Rubiżne (obwód ługański) prowadzi tam obecnie ośrodek dla 6500 uchodźców ze wschodniej Ukrainy. Krzysztof i Sławek spotkali się z Olgą i jej zespołem. Przekazali żywność, sprzęt medyczny i ruszyli dalej. Olga nie wypuściła nas z pustymi rękami. Kilkanaście kartonów gorącej czekolady, którą Olga zdobyła od kanadyjskich sponsorów trafi za naszym pośrednictwem do Beryslavia.

Materiał udostępniamy dzięki życzliwości Tygodnik.Bydgoski.pl

Red.

#straznicepamieci

#Ukraina, #Lwów, #Żółkiew
#StopWar, #WalczUkraino

http://straznicepamieci.pl

Czytaj także:

https://straznicepamieci.pl/wiadomosci/duchacze-3-0-kolejny-konwoj-humanitarny-w-drodze-na-ukraine/

https://straznicepamieci.pl/wiadomosci/duchacze-3-0-kolejny-konwoj-humanitarny-w-drodze-na-ukraine-dzien-3/

https://straznicepamieci.pl/wiadomosci/duchacze-3-0-kolejny-konwoj-humanitarny-w-drodze-na-ukraine-dzien-3/

 

Pomoc finansową można kierować bezpośrednio na konto:
„Fundacja Polska”
PKO BP
59 1020 1462 0000 7102 0375 1393
dary rzeczowe przynosić można do magazynu udostępnionego Fundacji w budynku Domu Prowincjonalnego Zgromadzenia Ducha Świętego przy ul. Jana Pawła II nr 117 w Bydgoszczy (najlepiej uprzedzając telefonicznie pod nr 503-350-402)

Scroll to top
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuję