Bydgoscy Duchacze na froncie [ZDJĘCIA, WIDEO] cz.4

Ludzie są bardzo wzruszeni, ściskają nas, przytulają, całują, dziękują za wsparcie, zarówno to materialne, żywnościowe, ale także za samą naszą obecność, za to, że chociaż przez krótką chwilę dzielimy z nimi ich los. Szczególnie mocno odczuliśmy to w Beryslaviu, który leży nad samym Dnieprem i jest ostrzeliwany prawie codziennie. Niemal nikt nie przyjeżdża do tych ludzi (w tym dzieci). Bycie z nimi, chociaż przez chwilę, miało duży sens. Myślę, że dało im nadzieję, że o nich nie zapomnimy. Dla mnie osobiście, to oni są cichymi bohaterami tej wojny. Nasz konwój to kropla w morzu potrzeb, jednak wierzymy, że nasze dary pozwolą przetrwać najtrudniejsze dni, a jak Bóg da, wrócimy do nich i przywieziemy kolejne.

– mówiła wolontariuszka Agnieszka.

Materiał udostępniamy dzięki życzliwości Tygodnik.Bydgoski.pl

Red.

#straznicepamieci

#Ukraina, #Lwów, #Żółkiew
#StopWar, #WalczUkraino

http://straznicepamieci.pl

Czytaj także:

Bydgoscy Duchacze na froncie [ZDJĘCIA, WIDEO] cz.1]

’Bydgoscy Duchacze na froncie [ZDJĘCIA, WIDEO] cz.2

Bydgoscy Duchacze na froncie [ZDJĘCIA, WIDEO] cz.3

Pomoc finansową można kierować bezpośrednio na konto:
„Fundacja Polska”
PKO BP
59 1020 1462 0000 7102 0375 1393
dary rzeczowe przynosić można do magazynu udostępnionego Fundacji w budynku Domu Prowincjonalnego Zgromadzenia Ducha Świętego przy ul. Jana Pawła II nr 117 w Bydgoszczy (najlepiej uprzedzając telefonicznie pod nr 503-350-402)

Scroll to top
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuję