DUCHACZE 3.0 – Kolejny konwój humanitarny w drodze na Ukrainę dzień 2

Czasem wystarczy zatrzymać się na tankowanie, by poznać niezwykłych ludzi…. Pan Kazik widząc nasze oznaczenia czerwonego krzyża oraz polskie tablice rejestracyjne podszedł by powiedzieć, że ma do oddania 3 wielkie pudła bandaży i opatrunków.

On i jego żona, Iwona to Warszawiacy z urodzenia, którzy od 23 lat mieszkają na Ukrainie, na Wołyniu i tu w Wojnicy prowadzą małą firmę ogrodniczą.

Kazik zaprosił nas serdecznie do swojego domu. Tam poznaliśmy jego żonę – Panią Iwonę, która od 6 lat zmaga się z ciężkim rakiem i sama wymaga pomocy. Ci wspaniali ludzie z własnej inicjatywy i ze szczerego serca podzieli się czym mogli z tymi, którzy ich zdaniem, potrzebują bardziej…

Materiał udostępniamy dzięki życzliwości Tygodnik.Bydgoski.pl

Red.

#straznicepamieci

#Ukraina, #Lwów, #Żółkiew
#StopWar, #WalczUkraino

http://straznicepamieci.pl

Czytaj także:

https://straznicepamieci.pl/wiadomosci/duchacze-3-0-kolejny-konwoj-humanitarny-w-drodze-na-ukraine/

 

Pomoc finansową można kierować bezpośrednio na konto:
„Fundacja Polska”
PKO BP
59 1020 1462 0000 7102 0375 1393
dary rzeczowe przynosić można do magazynu udostępnionego Fundacji w budynku Domu Prowincjonalnego Zgromadzenia Ducha Świętego przy ul. Jana Pawła II nr 117 w Bydgoszczy (najlepiej uprzedzając telefonicznie pod nr 503-350-402)

 

 

Scroll to top
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuję